Vaizdo kameros

4 puikios priežastys įdiegti saugos kameras jūsų versle

Neseniai suteikėme jums keletą patarimų, kaip gauti jūsų kapitalo išlaidų prašymą, patvirtintą jūsų darbo vietoje įdiegtoms saugumo kameroms. Kadangi vadovybė pradeda peržiūrėti jūsų užklausą, jums gali tekti pasiūlyti papildomą pagrindimą, kodėl jūsų įmonė turi turėti saugumo kamerų sistemą, ne tik tuos, kuriuos jau įtraukėte į savo prašymą, ir dar kartą, kad mes padėjome. Štai 4 priežastys, kodėl jūsų įmonėje reikia įdiegti apsaugos kameras.

Venkite dramos, kurią jis pasakė

Mes visi matėme tuos vaizdo įrašus „Facebook“ ir „YouTube“ įvykiuose ar sutrikimuose įmonėje, kuri palieka verslo vadybą ir savininkus, kurie atrodo mažiau nei pilni piliečiai. Tai ne paslaptis, kad daugelis iš jų yra pasirinktinai redaguoti tam, kad būtų vaizduojamas konkretus požiūris, net jei tai nėra tiesa. Deja, mes gyvename pasaulyje, kur kiekvienas, turintis išmanųjį telefoną ir kirvį, gali būti jūsų verslo kritimas.

Apsaugos kamerų sistemos gali padėti apsaugoti jūsų verslą pateikiant visą istoriją visuomenei, leidžiančią išpirkti gerą įmonės pavadinimą. Kadangi dauguma mūsų siūlomų saugumo kamerų taip pat turi garso įrašymo gebėjimus, jūs netgi galite apginti savo verslą nuo rasinių ar politinių kaltinimų. Neleiskite konkuruojantiems pasakojimams sugadinti jūsų verslą.

Verslo-susitikimo-konfliktas

Nuostolių prevencija

Labiausiai pavojingas laikas įmonėms yra tarp Juodosios penktadienio ir Kalėdų vakaro, kai įmonės patiria 37 proc . Metinių nuostolių. Geriausias būdas sumažinti inventoriaus susitraukimą yra įdiegti apsaugos kamerų sistemą, kuri apimtų kameras tose srityse, kuriose yra didelės vertės inventorius, taip pat aukščiau esančios akių kameros, patikrinkite vietas, kad galėtumėte stebėti grynųjų pinigų stalčius. Patikimai rodomos saugumo kameros valdymo peržiūrai gali padėti užkirsti kelią parduotuvių pardavėjams ir sustabdyti darbuotojų vagystę.

 

Įvertinkite savo įrangos poreikius

Svarbiausias našumo didinimo veiksnys yra suteikti darbuotojams priemones, kurių jiems reikia norint atlikti savo darbą. Kai kurie suvokiami įrangos trūkumai iš tikrųjų pasireiškia neefektyvaus naudojimo rezultatais, o kiti yra nesuderinami darbo srautai. Apsaugos kameros medžiagos peržiūrėjimas, kad būtų galima peržiūrėti įrenginių panaudojimą, leidžia nustatyti, ar reikia atlikti papildomų įrenginių išlaidas ar patikslinti savo darbo eigą, kad geriau išnaudotumėte esamą įrangą.

 

Teisėtas nelaimingas atsitikimas ar sukčiavimas?

Kamera-stovėjimo-aikštelėje-580x387

Automobilio avarijos gali būti gyvenimo faktas, tačiau tai nereiškia, kad negalite apsaugoti savo verslo interesų net už jūsų durų. Kai kas nors nuslysta ar patenka į jūsų automobilių stovėjimo aikštelę ar transporto priemones, atsakomybė dažnai būna tikėtina. Priežiūros kameros automobilių stovėjimo aikštelėse padės jums (ir valdžios institucijoms) nustatyti, kas yra atsakingas už transporto priemonių avarijas. Apsaugos kameros su licencijos numerio skaitytuvais netgi gali nustatyti nusikaltėlius, kurie palieka jūsų automobilių stovėjimo aikštelėje įvykusį įvykį. Be to, ši medžiaga gali padėti jums izoliuoti nuo nesąžiningų ieškinių, jei kas nors apgaulingai teigia, kad jūsų automobilių stovėjimo aikštelėje yra nusileidęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *