Apie-mus-vkameros

VKAMEROS.LT – vaizdo stebėjimo, apsaugos ir išmanių namų sprendimai! Inovatyvi įmonė, jau daugiau nei keturis metus klientus aprūpina išmaniaisiais vaizdo stebėjimo, apsaugos, kitais silpnų srovių, intelektualiais inžineriniais sprendimais, kurie užtikrina saugumą ir lengvina kasdienybę. Mūsų klientai – didžiausios Lietuvoje veikiančios įmonės: prekybos centrai, gamybinės įmonės, nekilnojamo turto vystytojai, viešbučiai, valstybinės institucijos, restoranai, kavinės ir privačių namų ar butų savininkai.

Tikime, jog investicija į Jūsų saugumą, nusikaltimų prevenciją ir turto priežiūrą yra būtinybė, o ne prabanga!

Mūsų veiklos tikslas ne tik pasiūlyti plačiausią Hikvision, Dahua įrangos asortimentą Lietuvoje geromis kainomis, bet ir padėti Jums išsirinkti tinkamiausias prekes, pagal Jūsų asmeninius poreikius, kokybės ir finansų atžvilgį. Jei dvejojate plačioje pasiūloje pasirenkant konkrečią prekę, prieš tai pasikonsultuokite su mumis. Tikrai stengsimės surasti ir pasiūlyti Jums geriausią reikiamą įrangą.

Ilgą laiką mes analizavome rinką, kaupėme patirtį ir informaciją apie prekybą internetu ir parduotuvėse, pirkimus bei pardavimus, pirkėjų elgseną, prekių pristatymo sistemą Lietuvoje ir užsienio šalyse. Ieškojome būdų, kaip sumažinti įmonės veiklos kaštus, pasiūlant pirkėjams priimtiniausią prekių ir paslaugų kainą rinkoje. Mes siekiame patikimumo bei pasitikėjimo tarp įmonės ir mūsų klientų.

MES PARDUODAME

Vaizdo stebėjimo sistemas

Mes galime pasiūlyti Dahua ir Hikvision gamintojo vaizdo kameras, įrašymo įrenginius, kameros laikiklius.

Apsaugos sistemas

Mes galime pasiūlyti apsaugos sistemos įrangą ir jų įvairius priedus.

Telefonspynes

Mes galime pasiūlyti Dahua ir Hikvision gamintojo įvairias telefonspynes, modulius ir jų priedus.

Priešgaisrines sistemas

Mes galime pasiūlyti gaisro adresinės ir konvekcinės sistemos įrangą.

Įeigos kontrolės sistemas

Mes galime pasiūlyti Dahua ir Hikvision gamintojo įeigos kontrolės sistemas ir jų priedus.

Priedus

Mes galime pasiūlyti instaliacines medžiagas ir telekomunikacijų sistemas.