DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Įsigyjant vaizdo stebėjimo sistemą , jos programinė įranga yra nemokama ir komplektuojama kartu su kameromis ar vaizdo įrašymo įrenginiais, taip pat daugelis sistemų gali būti naudojamos tiesiog per paprastą interneto naršyklę (Internet explorer, Chrome, Mozilla).
Speciali ir dažniausiai mokama programinė įranga yra reikalinga: numerių atpažinimui ar žmonių srauto skaičiavimui, paliktų įtartinų daiktų ar veido atpažinimui.

Pats didžiausias ir ryškiausias skirtumas yra vaizdo kokybė. Šiai dienai analoginės sistemos yra pasiekę savo galimybių ribas, o toliau tobulinamos tik skaitmeninės sistemos.
Analoginėse sistemose vaizdo kokybei turi įtakos kabelių ilgis, signalo stiprumas. Vaizdas gautas iš analoginių kamerų turi būti apdorojamas papildome vaizdo įrašymo įrenginyje ar tam skirtame kompiuteryje.
Tuo tarpu skaitmeninės kameros, kurios jau pačios yra kaip mini kompiuteriai, vaizdą apdoroja savyje neprarandant kokybės. Apdorotas vaizdas interneto pagalba gali būti įrašomas kitame mieste ar kitoje šalyje, taip pat ir pačioje kameroje jeigu yra įdėta atminties kortelė.

Taip, vaizdo stebėjimo sistemą galima susimontuoti ir pačiam. Sistemos montavime yra du pagrindiniai etapai – kabelių tiesimas, kamerų tvirtinimas ir sistemos sujungimas bei derinimas/programavimas. Šiek tiek daugiau žinių reikalauja antrasis etapas. Vis tik ruošiantis savarankiškai įsidiegti vaizdo stebėjimo ar apsaugos sistemą rekomenduojame pasitarti su mūsų specialistais.

Taip, visų prekių kainos mūsų parduotuvėje nurodytos su PVM.

Šiuo metu biuro neturime. Įranga siunčiame per kurjerius.

Šioje svetainėje yra integruota „Paysera“ – elektroninė apmokėjimo sistema. Jūs galėsite atsiskaitytį už prekes įvairiais Lietuvos bankais.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Elektronikos įrangai suteikiama 2 metų garantiją.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą taisyklių punkte nurodytą grąžinimo dokumentą;

Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Jūsų užsakymą rodo mūsų vidinėje darbo sistemoje, kai paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą”.

TURITE KLAUSIMŲ?

Turite klausimų? Trūksta informacijos? Nerandate ko ieškote? Norėtumėte, kad mes su Jumis susisiektume? Rašykite čia, įprastai atsakysime jums per 24h.

    Įveskite šį kodą: captcha