Vaizdo kameros

Kameros sistemų privalumai namuose

„Kameros” yra gera prevencinė priemonė prieš įsilaužėlius, tačiau nereiktų pamiršti ir bazinių apsaugos taisyklių. Nesant būtinumui nelaikykite namuose didelių piniginių lėšų, jei planuojate ilgalaikes išvykas ar atostogas, neskelbkite apie jas viešojoje erdvėje. Tas pats galioja ir viešinimui apie planuojamus ar sudarytus sandorius. Po pradinio pasipiktinimo dėl kamerų įdiegimo viešai, bangą sukėlė ir daugiau žmonių galvoja apie juos kaip saugos pranašumą, o ne privatumą. Tas pats pasakytina ir apie kamerų sistemų naudojimą jūsų namuose.

 

Štai keletas unikalių būdų, kaip kamerų sistemos gali būti puiki idėja jums:

  • Atostogos  - Ar paliekate asmenį, atsakingą už savo namus ir naminius gyvūnus, kai atostogaujat? Ar manote, kad praleidžiate laiką galvodami apie tai, ar viskas gerai, o tai mažina jūsų malonumą? Jei taip, fotoaparato sistemos gali tai ištaisyti. Galite patikrinti, ar bet kuriuo metu, iš bet kurios vietos, matysite, kas vyksta iš jūsų išmaniojo telefono.
  • Vaikų stebėjimas- visi tėvai yra nervingi, kai pirmą kartą jie leido savo vaikams grįžti namo iš mokyklos į kelias nepatvirtintas valandas namuose. Su fotoaparato sistema, jūs galite turėti ramybę, kad jie daro tik naudą ir dirba savo darbus, namų darbus ar ką nors, ką jie turėtų daryti.
  • Išspręskite paslaptis  - Ar jūs kada nors turėjote baisų jausmą, kad jūs galite turėti vaiduoklių ar kokių nemalonių pojučių, kurie kelią nerimą jūsų namuose? Pavyzdžiui, viena šeima negalėjo suprasti, kodėl kartais jie grįžo namo ir virtuvės maišytuvas būtų įjungtas. Galiausiai jie išsprendė paslaptį, kai naujai įrengta fotoaparato sistema sugriebė kaltininką - jų katė suprato, kaip pakabinti rankenėlę tik tam, kad gautų šviežią, šaltą vandenį.

„Statistika rodo, kad Lietuvoje kas dešimta vagystė užfiksuojama įsilaužiant į gyvenamąsias patalpas. Daugumoje tokių atvejų gyventojai nėra įsirengę kamerų. Jei anksčiau vaizdo stebėjimo sistemos reikalavo didelio pasirengimo tiesiant laidus ir ieškant būdų, kaip įmontuoti kameras, šiandien vartotojai savo būstą gali apsaugoti visai paprastomis išmaniomis belaidžių kamerų sistemomis. Jų kainos sąlyginai nedidelės ir jas rengiant reikėtų atsižvelgti į daugelį faktorių pradedant kameros vieta, baigiant perspėjimais, kad patalpa filmuojama“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *